Kalendarium luty

Drodzy Rodzice, zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami zaplanowanymi na luty.

Kalendarium Luty

2 – 6  luty -„Bezpieczne ferie” – przypominamy zasady bezpiecznych zabaw podczas ferii zimowych

9 luty – godzina 9.30 Małopolski Teatrzyk Iluzji przedstawienie pt. „Magiczny Aladyn – z magią na wesoło”

10 luty – Międzynarodowy dzień pizzy – wspólne pieczenie pizzy

11 luty – Ogólnopolski dzień dokarmiania zwierzyny leśnej – spacer do lasu, podczas którego dzieci z przedszkola dokarmią zwierzęta.

12 luty – Tłusty czwartek – pieczemy pączki

13 luty – Gość w przedszkolu: Stomatolog, podczas spotkania odbędzie się konsultacja stomatologiczna.

13 luty – Dzień świętego Walentego – prosimy, aby dzieci były ubrane na czerwono oraz o napisanie kartek walentynkowych, które     wrzucimy do „skrzynki walentynkowej”.

17 luty – Światowy dzień kota – zachęcamy rodziców do przebrania dzieci za koty.

18 luty – Środa popielcowa – w jaki sposób możemy stać się lepsi. Szczególny dzień dobroci okazywanej sobie wzajemnie.

25 luty – Pan leśniczy – gość w przedszkolu, który opowie o swojej pracy