Kalendarium Marzec

03.03 –  „Międzynarodowy Dzień Pisarzy” Prosimy o przyniesienie ulubionej książki, każdy przedszkolak   będzie mógł opowiedzieć o swoim ukochanym bohaterze.

04.03 –  „Dzień Dentysty” – przedstawienie budowy jamy ustnej na modelu oraz nauka prawidłowego mycia ząbków.

05.03 – Odwiedziny teatrzyku Arlekin z przestawieniem pod tytułem „Perypetie Pluszowego Misia” godz. 9.30.

06.03 –   „Dzień Logopedy” – odwiedziny Pani Logopedy.

09.03 –  „Dzień Kobiet”- Chłopcy wręczają drobny upominek dziewczynką z okazji ich święta

10.03 – „Dzień Mężczyzn” – wykonanie przez dziewczynki prezentu- niespodzianki dla chłopców.

18.03 –   „Światowy Dzień lasu” – wspólny spacer do lasu.

20.03 –  „Początek astronomicznej wiosny” – spacer, podczas którego dzieci poszukują pierwszych oznak wiosny.

23.03 – „Światowy Dzień wody” – Eksperymentujemy z wodą (poznajemy trzy stany skupienia wody) Prosimy, aby tego dnia dzieci przyszły ubrane do przedszkola w kolorze  niebieskim.

24.03 –  „Narodowy Dzień życia” . Prosimy, aby tego dnia Dzieci były  ubrane w kolorze zielonym.