Rekrutacja 2016/2017

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do Przedszkola Publicznego Czarodziejski Zamek na rok 2016/2017.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2010 do naszej grupy rocznego przygotowania przedszkolnego!

Zapewniamy Państwa Dzieciom:

• 5 godzin bezpłatnego pobytu w przedszkolu (od 8.00 do 13.00), pozostałe godziny tylko 1 zł za godzinę
  • smaczne i zdrowe posiłki (śniadania, obiady i podwieczorki) – 10 zł za dzień
  • opiekę kompetentnej i profesjonalnej kadry
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych (m.in. język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z elementami integracji sensorycznej, eksperymenty, szkołę rysunku i MasterChef) – bezpłatnie!
  • wiele atrakcji typu teatrzyki, wycieczki, udział w imprezach, które są wplecione w codzienne zajęcia
  • zapraszamy dzieci od 2,5 – 6 roku życia.

Oferujemy zajęcia adaptacyjne w ramach Klubu Śmiałka Umiałka, aby przygotować Wasze dziecko do bycia radosnym przedszkolakiem. Serdecznie zapraszamy!