JASEŁKA W CZARODZIEJSKIM ZAMKU!

W Przedszkolu Publicznym Czarodziejski Zamek w Puszczykowie w dniu 14 grudnia 2016 roku o godzinie 15.30 odbyło się Spotkanie Mikołajkowe. Naszą wyjątkową uroczystość uświetnili swą obecnością Pan Burmistrz Andrzej Balcerek, Pani Danuta Mankiewicz – dyrektor Biblioteki Miejskiej i Pan Karol Majewski – kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz rodziny naszych przedszkolaków i innych dzieci z Puszczykowa. W wykonaniu naszych podopiecznych obejrzeliśmy przepiękne przedstawienie jasełkowe pt. „Maleńka miłość”, podczas którego dzieci zaprezentowały swe talenty recytatorskie i muzyczne, znajomość języka angielskiego oraz wspaniałe stroje. Po przedstawieniu, Pan Burmistrz wybrał zwycięzców zorganizowanego przez nas konkursu na projekt kartki świątecznej pt. „Niech się radość niesie!”, na który wpłynęło prawie 40 prac dzieci z puszczykowskich szkół i przedszkoli. W tym roku Świętego Mikołaja przywitaliśmy zumbą a on hojnie obdarował wszystkie dzieci i przybyłych gości. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem i poczęstunku przy wigilijnym stole z potrawami przygotowanymi w naszym przedszkolu. Mając w pamięci magiczną i ciepłą atmosferę towarzyszącą temu spotkaniu, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym gościom za wspólne świętowanie. Jednocześnie, składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w nowym roku 2017. Niech w naszych rodzinach panuje spokój, dobrobyt i prawdziwa radość! Niech nigdy nie zabraknie nam pomysłów i energii do tworzenia piękniejszego świata dla naszych dzieci. Najmłodsze dzieci i ich rodziców bardzo serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przedszkolnej przygody w Przedszkolu Publicznym Czarodziejski Zamek!