KALENDARIUM STYCZEŃ 2017

03.01. – Magia karnawału – warsztaty plastyczne „Maska karnawałowa”.

09.01. – Na tropie leśnych zwierząt zimą – warsztaty przyrodniczne.

11.01. – Międzynarodowy Dzień Wdzięczności – pogadanka edukacyjna na temat magicznego słowa „dziękuję” oraz umiejętności wyrażania wdzięczności.

13.01. – Egzotyczny karnawał – audycja muzyczna i muzyczne eksperymenty „Zielonej Nutki” w godzinach 10.45-11.15.

16.01. – Moliki Książkowe – warsztaty czytelnicze prowadzowe w ramach współpracy z Bibliteką Miejską w Puszczykowie.

18.01. – Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka – bajki i zabawy z Kubusiem Puchatkiem i innymi bohaterami ze Stumilowego Lasu.

20.01. – Międzynarodowy Dzień Pingwina – zabawy i zajęcia związane z poznawaniem cech charakterystycznych pingwina.

23.01. – Dzień Babci i Dziadka – bardzo serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na przedstawienie na godzinę 15.00 w wykonaniu ich wnuków – przedszkolaków.

W tym dniu odbędzie się również uroczyste pasowanie na przedszkolaka dla dzieci, które nie mogły być obecne podczas październikowego pasowania.

27.01. – Bal Karnawałowy – zabawy karnawałowe i bal przebierańców – uprzejmie prosimy o przygotowanie strojów dla naszych przedszkolaków.