WAKACJE W CZARODZIEJSKIM ZAMKU 😊

LIPIEC

3-7.07 – Tydzień Eksperymentów- eksperymenty dla dzieci to świetny sposób na zabawę o każdej porze roku. W tym tygodniu wszyscy wcielimy się w małych odkrywców. Eksperymenty to świetny sposób na wspólną zabawę i rozwijanie naturalnej ciekawości dzieci.

10-14.07 Tydzień Kulinarny- wszyscy będziemy mogli poczuć się jak prawdziwi kucharze . Ten tydzień będzie doskonałą okazją do sprawdzenia się w roli kucharzy czy cukierników, którzy wyczarują przepyszne potrawy, którymi później wszyscy będziemy się zajadać. Wykonamy wspólnie książkę kucharską, którą później dzieci zabiorą do domu.

12.07 odbędą się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi alpakami.

19-23.07- Tydzień w rytmach Disco- w ramach tygodnia disco każdego dnia świętować będziemy w rytm muzyki lat 80 tych. Zachęcamy dzieci do przebrania się w tym stylu :). Dzieci wykonają pompony z bibuły, które zabiorą do domu

SIERPIEŃ

16-18.08- Tydzień morski- przeniesiemy się w podwodny świat, wzbogacimy wiedzę dzieci na temat morza i jego mieszkańców. Chętne dzieci prosimy o przyniesienie skarbów z nad morza tj. muszelki, bursztyny, kamieni itd. W ramach tego tygodnia dzieci zabiorą wykonane przez siebie morskie zwierzątka.

21-25.08- Zdrowo i sportowo- czyli tydzień sportowy w przedszkolu. W ramach tego tygodnia dzieci wezmą udział w grach i zabawach sportowych przygotowanych przez swoje wychowawczynie. Każde dziecko zostanie nagrodzone wyjątkowym medalem.

28.08 – 1.09- Wodne szaleństwo- w tym tygodniu na dzieci czekać będzie istne szaleństwo wodne. Korzystając z ciepłych dni będziemy lać się do woli wodą. Urządzimy bitwę na balony z wodą i wodne figle. W tym tygodniu dzieci mogą dostarczyć do przedszkola pistolety na wodę, psikawki, wyrzutnie na wodę itd. Będzie istne szaleństwo.